Walter Trobisch Walter Trobisch Walter Trobisch Walter Trobisch Walter Trobisch Walter Trobisch Walter Trobisch Walter Trobisch

Walter Trobisch

Kochałem dziewczynę

Kochałem dziewczynę

Kochałem dziewczynę


autor: Walter Trobisch
stron: 168
oprawa: miękka
ISBN: 9788372568830
format: 11 x 18
cena: 14,50 zł

O książce Kochałem dziewczynę

Książka ta została przetłumaczona na 70 języków i cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży całego świata. Choć Cecylia i Franciszek pochodzą z Afryki, żyją w zupełnie innej kulturze - to miłość, o którą walczą jest pragnieniem młodzieży wszystkich kontynentów...

Książka Waltera Trobischa jest skierowana zwłaszcza do młodzieży przygotowującej się do chrześcijańskiego małżeństwa. Pewne problemy z tym związane są wspólne każdemu człowiekowi na świecie. W tym przypadku, chociaż obracamy się w kręgu kultury afrykańskiej lat 50, i 60. XX wieku, to jednak możemy znaleźć odpowiedzi na pytania ważne dla młodzieży żyjącej w Polsce XXI wieku.

Na pewno okaże się cenna także dla rodziców, wychowawców i duszpasterzy, którzy tu i teraz poszukują sposobu pomocy młodym: można się wiele nauczyć!

A może zainteresują Cię także te książki lub płyty?

Prawo Murphy'ego mówi, że sprawy pozostawione samym sobie mają tendencję, aby zamieniać się ze złych na jeszcze gorsze.

Dlatego nie zwlekaj! Zainwestuj w dobrą książkę i wykorzystaj zawartą w niej wiedzę, a pchniesz swoje życie do przodu. Przejmij ster i kieruj swoje życie w dobrą stronę!

Kochałem dziewczynę

Walter Trobisch
Walter Trobisch

Książki

Na skróty

Inni dobrzy autorzy w Strefie Izajasza

Projekt i wykonanie brodex.pl